Partnerzy

Do grona partnerów Fundacji Nowoczesne Technologie Edukacyjne należą następujące organizacje:

Spółka Rdeo powstała w 2013 r. w celu świadczenia usług e-learningowych, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Celem naszej firmy jest jednak dostarczanie nowoczesnych rozwiązań e-learningowych na terenie całego kraju.

Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego jest niezależnym think tankiem specjalizującym się w polityce zagranicznej i bezpieczeństwie międzynarodowym. Głównym obszarem aktywności Fundacji Pułaskiego jest dostarczanie analiz opisujących i wyjaśniających wydarzenia międzynarodowe, identyfikujących trendy w środowisku międzynarodowym oraz zawierających implementowalne rekomendacje i rozwiązania dla decydentów rządowych i sektora prywatnego.

Europejska Akademia Dyplomacji (EAD) to pierwsza w Europie pozarządowa akademia dyplomatyczna, której misją jest kształcenie, doskonalenie i inspirowanie nowego pokolenia liderów środowisk międzynarodowych.